RU
01.06.2013, 15:04

Венеціанська бієнале: вибух з табуреток і створення світу

Венеціанська бієнале: вибух з табуреток і створення світуВенеціанська бієнале: вибух з табуреток і створення світуВенеціанська бієнале: вибух з табуреток і створення світуВенеціанська бієнале: вибух з табуреток і створення світуВенеціанська бієнале: вибух з табуреток і створення світуВенеціанська бієнале: вибух з табуреток і створення світуВенеціанська бієнале: вибух з табуреток і створення світуВенеціанська бієнале: вибух з табуреток і створення світуВенеціанська бієнале: вибух з табуреток і створення світуВенеціанська бієнале: вибух з табуреток і створення світуВенеціанська бієнале: вибух з табуреток і створення світуВенеціанська бієнале: вибух з табуреток і створення світуВенеціанська бієнале: вибух з табуреток і створення світу
На 55-ій Міжнародній виставці сучасного мистецтва у Венеції, яка буде відкрита для відвідування з 1 червня по 24 листопада, цього року представлена ​​найбільша кількість національних павільйонів за всю історію виставки - 88, в тому числі десять країн-новачків.

Вперше на арт-форумі можна побачити павільйон Ватикану, який зважився взяти участь у світському заході з метою налагодити діалог між релігією і мистецтвом. Взявши за основу всієї експозиції книгу "Буття", куратори представили виставку робіт художника Тано Фести, інтерактивну світлову інсталяцію групи "Studio Azzurro", що дає можливість відчути себе творцем, чорно-білі фотографії Йозефа Куделька в залі "Руйнування" і роботи американського художника Лоренса Керрола в останньому залі - "Відновлення".

Виділяється також проект естонського художника "Evident in Advance", частиною якого стала голлівудська зірка Мілла Йовович. Оселившись у кришталевій кімнаті, актриса проводить у ній імпровізований день. Ідея інсталяції полягає в тому, щоб привернути увагу до теми надмірного споживання.

Україна на бієнале знову представляє художниця Оксана Мась з проектом "Квантова молитва" - інсталяцією у вигляді автомобільного двигуна, на якому застигли потоки розплавленого муранського скла. Крім того, в паралельній програмі відкрилася виставка "The Future Generation Art Prize @ Venice 2013", а також проект молодих українських художників
"Пам'ятник пам'ятнику".

Фото: ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне