RU
07.02.2014, 12:03

Відкриття кінофестивалю Берлінале:фоторепортаж з червоної доріжки

Відкриття кінофестивалю Берлінале:фоторепортаж з червоної доріжкиВідкриття кінофестивалю Берлінале:фоторепортаж з червоної доріжкиВідкриття кінофестивалю Берлінале:фоторепортаж з червоної доріжкиВідкриття кінофестивалю Берлінале:фоторепортаж з червоної доріжкиВідкриття кінофестивалю Берлінале:фоторепортаж з червоної доріжкиВідкриття кінофестивалю Берлінале:фоторепортаж з червоної доріжкиВідкриття кінофестивалю Берлінале:фоторепортаж з червоної доріжкиВідкриття кінофестивалю Берлінале:фоторепортаж з червоної доріжкиВідкриття кінофестивалю Берлінале:фоторепортаж з червоної доріжки
У Німеччині напередодні ввечері стартував 64-й Берлінський кінофестиваль. Відкрився Берлінале фільмом американського режисера Уеса Андерсона "Готель "Гранд Будапешт", в якому знялися Білл Мюррей, Віллем Дефо, Тільда ​​Суїнтон, Джуд Лоу, Оуен Уїлсон, Едвард Нортон, Джефф Голдблюм, Едріан Броуді, Сірша Ронан і Леа Сейд . Багато з них були присутні на прем'єрі "Готелю..." в Berlinale Palast. Дія фільму розгортається у вигаданій східноєвропейській країні Зубрівка в період між двома світовими війнами, її співробітники стикаються з вбивством одного з постояльців і крадіжкою дорогої картини .

Берлінале буде проходити до 16 лютого, і за цей час відбудеться показ близько 400 фільмів, у тому числі 20 з них поборються за "Золотого ведмедя".

На головні нагороди претендують стрічка американця Річарда Лінклейтера "Отроцтво" c Патріцією Аркетт і Ітаном Хоуком , "Любити, пити і співати" легенди французького кінематографа 91-річного Алена Рене, "Шлях ворога", знятий французом Рашидом Бушаребом, японська стрічка "Маленький дім", американська картина "На висоті" з Кілліаном Мерфі і "Страти" грека Янніса Економідеса. Німецький кінематограф буде представлений в основному конкурсі чотирма фільмами. Це історична стрічка "Улюблені сестри" Домініка Графа, "Роздоріжжя" Дітріха Брюгеманна, "Джек" Едварда Бергера, а також драма "Між світами ", що розповідає про службу німецьких солдатів в Афганістані. Крім того, в конкурсну програму увійшли фільми з Аргентини, Норвегії, Австрії, Іспанії та Китаю.

Оцінювати конкурсні фільми буде журі на чолі з продюсером Джеймсом Шамусом, відомим роботою над "Горбатою горою". До складу журі також увійшли актори Крістоф Вальц, Тоні Люн, кінопродюсер Барбара Брокколі, актриси Тріне Дюрхольм, Грета Гервіг, режисери з Ірану Мітра Фарахані та Франції Мішель Гондрі.

Оголошення лауреатів фестивалю відбудеться 15 лютого, а завершиться огляд великим кінопоказом днем пізніше.

За матеріалами ІТАР-ТАРС

Фото: ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне