RU
11.07.2012, 12:10

У Харкові пройшов конкурс на пам'ятник Володимиру Висоцькому

У Харкові пройшов конкурс на памУ Харкові пройшов конкурс на памУ Харкові пройшов конкурс на памУ Харкові пройшов конкурс на памУ Харкові пройшов конкурс на памУ Харкові пройшов конкурс на памУ Харкові пройшов конкурс на памУ Харкові пройшов конкурс на памУ Харкові пройшов конкурс на памУ Харкові пройшов конкурс на памУ Харкові пройшов конкурс на памУ Харкові пройшов конкурс на пам
У конкурсі проектів пам'ятника видатному барду й поету Володимиру Висоцькому, який відбувся в Харкові, кращим визнано ескіз харків'ян Віктора Лівшиця та Олександра Демченка. Планується, що пам'ятник буде встановлений вже в наступному році перед харківським Палацом спорту.

Як повідомляє прес-служба Харківської міськради, ескізні проекти 15 фіналістів конкурсу були виставлені вчора на площі Архітекторів, де з ними могли ознайомитися всі бажаючі. Серед авторів - архітектори з Києва, Львова, Одеси, Білгорода та Харкова.

Переможця визначили 11 членів журі, в тому числі харківський міський голова Геннадій Кернес, голови харківських відділень національних спілок фотографів, художників, архітекторів, ректор профільного вузу, журналісти та ін

Як зазначив головний архітектор міста Сергій Чечельницький, ескіз-переможець - один з самих незвичайних проектів, представлених на конкурс. Пам'ятник буде виконаний з бронзи у вигляді зім'ятого листа, на тлі якого - скульптура поета. На аркуші буде текст, можливо, з переданим почерком барда.

Пам'ятник Володимиру Висоцькому встановлять на майданчику біля Палацу спорту, де той виступив у травні 1978 року з кількома концертами.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: