RU
18.09.2012, 14:50

У харківському парку з'явився Будинок жахів (фото)

У харківському парку зУ харківському парку зУ харківському парку зУ харківському парку зУ харківському парку зУ харківському парку зУ харківському парку зУ харківському парку зУ харківському парку зУ харківському парку зУ харківському парку зУ харківському парку зУ харківському парку з
У Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького в Харкові відбулося відкриття Будинку жахів. Виконаний у стилі покинутого особняка, будинок "населений" мерцями, зомбі і примарами.

Як повідомляє прес-служба Харківської міськради, легенда свідчить, що цей будинок належав харків'янину Олександру Козлову, який воскрешав мерців. Відвідувачі атракціону повинні пройти 20 кімнат, в яких вони зустрічаються з тими, кого оживив господар особняка. У Будинок жахів пускають групами в середньому по п'ять чоловік у супроводі костюмованого працівника. Якщо хтось злякається і не захоче продовжувати дослідження будинку, його виведуть через один з чотирьох запасних виходів, передбачених для таких випадків. Маршрут займає близько 15 хвилин.

Над атракціоном працювали американські фахівці, які використовували технології, у тому числі інтерактивні, від декількох виробників будинків жахів.

Фото: city.kharkov.ua

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне