RU
05.09.2011, 13:45

У Вінниці відкрили нову набережну та світло-музичний фонтан

У Вінниці відкрили нову набережну та світло-музичний фонтанУ Вінниці відкрили нову набережну та світло-музичний фонтанУ Вінниці відкрили нову набережну та світло-музичний фонтанУ Вінниці відкрили нову набережну та світло-музичний фонтанУ Вінниці відкрили нову набережну та світло-музичний фонтанУ Вінниці відкрили нову набережну та світло-музичний фонтан

Минулої неділі у Вінниці відбулося відкриття набережної Рошен та світло-музичного фонтану. На будівництво пішло півтора роки та було витрачено 70 млн.грн.

Фонтан є плавучою конструкцією, яка розміщена на річці Південний Буг.

Вечірнє шоу почалося з виступу інструментальної групи "Симфоманія". Після них на сцену вийшли група "Мандри" та Оксана Білозір, а кульмінацією концерту став виступ групи "ТІК". Потім фонтан-велетень півгодини тішив публіку злітаючими в повітря різнокольоровими водними узорами, а фіналом шоу став святковий фейєрверк.

Починаючи з 5 вересня і до самих морозів фонтан працюватиме щодня з 12:00 до 22:00.

Проект був реалізований за рахунок фонду Петра Порошенка, який взяв на себе витрати з реконструкції набережної Рошен довжиною в 700 м, встановив нову мережу освітлення і облаштовує прилеглу територію площею 16,5 тис. кв.м.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне