RU
04.03.2011, 16:35

У Відні відбувся відомий "Оперний бал"

У Відні відбувся відомий "Оперний бал"У Відні відбувся відомий "Оперний бал"У Відні відбувся відомий "Оперний бал"У Відні відбувся відомий "Оперний бал"У Відні відбувся відомий "Оперний бал"У Відні відбувся відомий "Оперний бал"У Відні відбувся відомий "Оперний бал"У Відні відбувся відомий "Оперний бал"У Відні відбувся відомий "Оперний бал"У Відні відбувся відомий "Оперний бал"У Відні відбувся відомий "Оперний бал"

У столиці Австрії 3 березня відбувся "Оперний бал-2011". Світський захід, який пройшов у відомій Віденській державній опері, відвідали у цей вечір близько п'яти тисяч гостей.

Президент Австрії Хайнц Фішер (посередині) з дружиною Маргіт і директором Віденської опери Доміником Мейєром.

Зірка світової опери, російська співачка Ганна Нетребко (праворуч) прибула на бал з чоловіком (також оперним співаком) Ервіном Шроттом та його дочкою.

Карима Маруг, більше відома з ім'ям Рубай, що прославилася завдяки секс-скандалу з італійським прем'єром Сільвіо Берлусконі, з'явилася на Віденському балу в супроводі австрійського мільйонера Ріхарда Лугнера. 78-річний будівельний магнат щороку напередодні бала вибирає собі знаменитість, яку запрошує на цей грандіозний вечір. Його гостями на балу були Софі Лорен, Памела Андерсон, Періс Хілтон, Ліндсей Лохан і Діта фон Тіз. Однак цього разу його вибір партнерки - 18-річної марокканки викликав невдоволення не тільки інших гостей, але й організаторів заходу.

Вперше на балу грав Віденський філармонічний оркестр.

Виступила на балу і відома латвійська оперна співачка Еліна Гаранча.

Юні дебютанти "Оперного бала"...

... і зірка балету Мануель Легрі.

Це був 55-ий за рахунком "Оперний бал" у Відні.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне