RU
13.02.2013, 11:55

Творці спецефектів для номінанта на Оскар-2013 збанкрутували

Творці спецефектів для номінанта на Оскар-2013 збанкрутувалиТворці спецефектів для номінанта на Оскар-2013 збанкрутувалиТворці спецефектів для номінанта на Оскар-2013 збанкрутувалиТворці спецефектів для номінанта на Оскар-2013 збанкрутувалиТворці спецефектів для номінанта на Оскар-2013 збанкрутувалиТворці спецефектів для номінанта на Оскар-2013 збанкрутувалиТворці спецефектів для номінанта на Оскар-2013 збанкрутувалиТворці спецефектів для номінанта на Оскар-2013 збанкрутувалиТворці спецефектів для номінанта на Оскар-2013 збанкрутувалиТворці спецефектів для номінанта на Оскар-2013 збанкрутували
Компанія Rhythm&Hues, яка створила спецефекти для багатьох голлівудських фільмів, у тому числі "Життя Пі" і "Білосніжка і мисливець", подала прохання про визнання її банкрутом.

Як повідомляє Variety, компанія скористалося одинадцятою голова американського кодексу про банкрутство, що дозволяє реструктуризувати заборгованість і відстрочити платежі кредиторам.

Індійська корпорація Prime Focus вела переговори про купівлю Rhythm&Hues, але, по всій видимості не досягла успіху.

В активі Rhythm&Hues є кілька незакінчених проектів, наприклад, спецефекти до стрічки "300 спартанців: Розквіт імперії". Їх доля стане предметом окремих переговорів компанії з замовниками з Голлівуду.

Банкрутство Rhythm&Hues відбулося практично відразу після отримання фахівцями студії безлічі престижних нагород. Нагадаємо, драма тайваньського режисера Енг Лі "Життя Пі", яка цього року номінується на Оскар в найпрестижнішій номінації "кращий фільм", нещодавно була удостоєна премії Британської кіноакадемії за спецефекти, а також визнана кращим стереопроектом року.

Бюджет фільму склав $120 млн. Його світова прем'єра відбулася 14 грудня 2012 року. Пригодницька драма знята у форматі 3D за однойменним романом Янна Мартела. Сюжет багато хто принципово називав неекранізованим. 15-річний юнак Пі після корабельної аварії виживає на рятувальній шлюпці разом з тигром. Між людиною і звіром починається боротьба за виживання. Після прибуття в Мексику тигр покидає Пі, а люди, які знайшли хлопчика, не вірять в цю дивну історію.


Фото: кадри з фільма "Життя Пі", kinopoisk.ru

Всі новини, фото, відео Оскар-2013
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне