RU
27.02.2012, 15:56

Тріумф "Артиста". Зіркові фото з ​​церемонії "Оскар"

Тріумф "Артиста". Зіркові фото з ​​церемонії "Оскар"Тріумф "Артиста". Зіркові фото з ​​церемонії "Оскар"Тріумф "Артиста". Зіркові фото з ​​церемонії "Оскар"Тріумф "Артиста". Зіркові фото з ​​церемонії "Оскар"Тріумф "Артиста". Зіркові фото з ​​церемонії "Оскар"Тріумф "Артиста". Зіркові фото з ​​церемонії "Оскар"Тріумф "Артиста". Зіркові фото з ​​церемонії "Оскар"Тріумф "Артиста". Зіркові фото з ​​церемонії "Оскар"Тріумф "Артиста". Зіркові фото з ​​церемонії "Оскар"Тріумф "Артиста". Зіркові фото з ​​церемонії "Оскар"Тріумф "Артиста". Зіркові фото з ​​церемонії "Оскар"Тріумф "Артиста". Зіркові фото з ​​церемонії "Оскар"Тріумф "Артиста". Зіркові фото з ​​церемонії "Оскар"
Нагороди в головних номінаціях дісталися чорно-білому німому фільму "Артист", який зібрав п'ять із десяти золотих статуеток - як кращий фільм, за найкращу режисуру (Мішель Хазанавічус) і краще виконання головної ролі (Жан Дюжарден), а також за найкращі костюми й музику .

Комедійна мелодрама "Артист" розповідає про Голлівуд 1920-х років. Поява фільмів зі звуком ставить у складне становище зірку німого кіно Джорджа Валентайна (Жан Дюжарден). Він і чути не хоче про мікрофони, в той час як безнадійно закохана в Валентайна статистка Пеппі Міллер (Береніс Бежо) стрімко набирає популярність в новому звуковому кінематографі. Примиритися з новими умовами головному герою допомагає любов.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне