RU
30.07.2013, 14:40

Топ-10 найвисокооплачуваніших голлівудських актрис

Топ-10 найвисокооплачуваніших голлівудських актрисТоп-10 найвисокооплачуваніших голлівудських актрисТоп-10 найвисокооплачуваніших голлівудських актрисТоп-10 найвисокооплачуваніших голлівудських актрисТоп-10 найвисокооплачуваніших голлівудських актрисТоп-10 найвисокооплачуваніших голлівудських актрисТоп-10 найвисокооплачуваніших голлівудських актрисТоп-10 найвисокооплачуваніших голлівудських актрисТоп-10 найвисокооплачуваніших голлівудських актрисТоп-10 найвисокооплачуваніших голлівудських актрис
Очолює рейтинг найвисокооплачуваніших актрис Голлівуду Анджеліна Джолі, яка за рік заробила $33 млн. У десятку також увійшли Дженніфер Лоуренс, Крістен Стюарт, Дженніфер Еністон, Емма Стоун, Шарліз Терон, Сандра Баллок, Наталі Портман, Міла Куніс і Джулія Робертс.

Основну частину доходу Джолі склав гонорар за участь у фільмі "Малефісента", який вийде в прокат навесні 2014: роль злої чаклунки принесла Джолі $15 млн. Друге місце посіла володарка "Оскара" Дженніфер Лоуренс, на третьому-Крістен Стюарт, яка очолила список Forbes в торік.

Рейтинг складений американським журналом Forbes методом підрахунку доходів актрис в період з червня 2012-го по червень 2013 року.

Фото: ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне