RU
21.08.2013, 15:07

Тіна Кароль: перше після смерті чоловіка інтерв'ю та фотосесія

Тіна Кароль: перше після смерті чоловіка інтервТіна Кароль: перше після смерті чоловіка інтервТіна Кароль: перше після смерті чоловіка інтервТіна Кароль: перше після смерті чоловіка інтервТіна Кароль: перше після смерті чоловіка інтерв

Співачка Тіна Кароль знялася у фотосесії для журналу Vogue і дала своє перше інтерв'ю після втрати чоловіка - продюсера Євгена Огіра.

Як повідомили
ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі артистки, вона дала інтерв'ю в своєму заміському будинку, який, як виявилося, продавати не збирається.

Говорячи про своє життя без чоловіка, співачка зазначила: "А я з другою половиною не розлучалася. Це як фантомні болі, тільки в моєму випадку - фантомне кохання: і потяг один до одного залишився, і спілкування. Раніше я не задавалася питанням: так є пекло або є рай? Я чітко розумію, коли Женя поруч. Зараз я впевнена, що немає пекла і раю, а є паралельний світ, в якому вони знаходяться і все про нас знають..."

"Вже давно сучасна музика перестала вчити і облагороджувати слухача. Коли слухаєш класичну музику - біси йдуть. Я не збираюся займатися класикою, але впевнена: музика повинна нести і освітній момент, вона не повинна бути порожньою. Напевно, мої пісні стануть більш філософськими", - додала Кароль.

Щодо хвороби Огіра співачка зазначила: "Як би дико це не звучало, але рак - найгуманніша хвороба, тому що ти встигаєш людині сказати всі слова любові і подяки... Те, що було між нами, - це довге прощання".

Вона додала, що восени вирушить в сольний тур і до кінця року випустить новий студійний альбом.

Досьє на Тіну Кароль

Фото журналу VOGUE Україна

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне