11.03.2016, 17:19

Іспанський художник розфарбував занедбану церкву в Марокко: фото

Іспанський художник розфарбував занедбану церкву в Марокко: фото Іспанський художник розфарбував занедбану церкву в Марокко: фото Іспанський художник розфарбував занедбану церкву в Марокко: фото Іспанський художник розфарбував занедбану церкву в Марокко: фото Іспанський художник розфарбував занедбану церкву в Марокко: фото Іспанський художник розфарбував занедбану церкву в Марокко: фото

Іспанський художник Окуда Сан Мігель проілюстрував стіни закинутої церкви в Марокко яскравими малюнками екзотичних тварин і птахів

Іспанський вуличний художник Окуда Сан Мігель розфарбував фасад однієї з покинутих церков в місті Юуссуфіа (Марокко), перетворивши її стіни в полотна для власних робіт. Проект був реалізований в рамках ініціативи підтримки вуличного мистецтва British Council, пише видання  Bird in Flight  з посиланням на DesignBoom.

Стіни церкви були яскраво проілюстровані малюнками екзотичних птахів і істот. На фасаді занедбаній церкві художник створив фреску, на якій зображені казкові тварини. Будівлю також прикрашають сюрреалістичні істоти з віконними рамами у вигляді клітин замість голови і дивовижні тригонометричні візерунки.

В кінці минулого року Сан Мігель брав участь у схожій акції, коли побудовану сто років тому іспанську церкву ентузіасти перетворили в скейт-парк і прикрасили яскравими настінними графіті.

Фото: designboom.com

Читайте також: Художник Бенксі створив нове графіті на підтримку біженців

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.