RU
14.05.2012, 11:19

Софійську площу Києва прикрасив гігантський "Вівтар націй"

Софійську площу Києва прикрасив гігантський "Вівтар націй"Софійську площу Києва прикрасив гігантський "Вівтар націй"Софійську площу Києва прикрасив гігантський "Вівтар націй"Софійську площу Києва прикрасив гігантський "Вівтар націй"Софійську площу Києва прикрасив гігантський "Вівтар націй"Софійську площу Києва прикрасив гігантський "Вівтар націй"Софійську площу Києва прикрасив гігантський "Вівтар націй"
Гігантська арт-інсталяція "Вівтар націй" з писанок у ці вихідні прикрасила Софійську площу Києва. Столична прем'єра стала початком національного виставкового туру по семи містах України. Вже в кінці травня "Вівтар націй" побачать в Одесі та Ялті, а потім - у Дніпропетровську, Харкові, Донецьку, Львові, Запоріжжі.

Автор проекту Оксана Мась створила інсталяцію висотою 22 метри, шириною 38 метрів. Композиція складається з 15 фрагментів, і це тільки частина задуманого художницею твору. Завершена робота буде являти собою масштабний арт-об'єкт з 302 панелей, загальним розміром 92х134 метра. На окремих дерев'яних елементах у формі яєць, з яких створено вівтар, зображені людські пристрасті, бажання і надії. У розписі дерев'яних деталей брали участь жителі більше 42 країн - від ув'язнених до ченців, від дітей до пенсіонерів.

Прототипом "Вівтаря" став проект "Post-vs-Proto-Renaissance", з яким Мась представляла Україну на 54-й Венеціанській бієнале в 2011 році. Твір відтворює Гентський вівтар - шедевр епохи Відродження братів Ван Ейк.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне