RU
09.02.2011, 17:15

"Службовий роман" Рязанова адаптували до сучасності

"Службовий роман" Рязанова адаптували до сучасності"Службовий роман" Рязанова адаптували до сучасності"Службовий роман" Рязанова адаптували до сучасності"Службовий роман" Рязанова адаптували до сучасності"Службовий роман" Рязанова адаптували до сучасності"Службовий роман" Рязанова адаптували до сучасності"Службовий роман" Рязанова адаптували до сучасності"Службовий роман" Рязанова адаптували до сучасності

З 17 березня у кінопрокат вийде романтична комедія "Службовий роман. Наш час" від студії "Квартал-95" і кінокомпанії "Леополіс". На думку авторів сучасної версії, реалії рязанівського фільму викликають здивування у нинішньої молоді, а дивитися його "у супроводі дорослих" - неправильно. Однак героїв постаралися зробити пізнаваними для різних поколінь.

Людмила Калугіна стала господинею рейтингового агентства, акулою бізнесу, повністю зануреною в роботу. Толя Новосельцев - фінансовий аналітик, офісний тихоня і одночасно фанатичний мотогонщик. Юра Самохвалов - наша людина у Шанхаї з вельми підозрілими знайомствами. Оля Рижова - чарівна жінка, працює у сусідньому кабінеті.

Роль "мимри" у сучасній картині виконала Світлана Ходченкова. "Мене завжди дивувало, як люди щодня можуть вставати о 7 ранку, їхати на роботу і бути там до 7 вечора. Це ж одноманітно і скучно. Коли ми поринули в таку атмосферу на зйомках, я зрозуміла, наскільки це нестерпно! Цілий день у замкненому приміщенні, одні і ті ж облиіччя", - каже актриса.

Володимира Зеленського (зліва) вибрали на головну роль, "тому що він такий "зворушливий невдаха", "сумний клоун", у нього є внутрішня чарівність і талант як драматичний, так і комедійний". А незвичайний образ Юри Самохвалова у фільмі був вигаданий самим Маратом Башаровим (праворуч): з довгим волоссям, у вусі - сережка з діамантиком.

У новому варіанті секретарка Вєрочка перетворилася в секретаря Вадіка, роль якого виконав резидент "Камеді клаб" Павло Воля.

"Прекрасна няня" Анастасія Заворотнюк зіграла подругу Новосельцева - Ольгу Рижову.

"Я же не вмію водити мотоцикл, тому, коли вперше сів за кермо, то трохи не розбив і його, і себе. Коли зліз, всі ляскали і питали, де навчився. А я просто переплутав газ з гальмом, і тому мене так кидало", - розповідає про зйомки В.Зеленський.

Також прикрасив комедію своєю присутністю Іван Охлобистін, що став надзвичайно популярним після серіалу "Інтерни".

Продюсер картини Сергій Лівнєв: "Можу точно сказати, що вся команда намагалася бути максимально делікатною і шанобливою до першоджерела, адже ми фільм "Службовий роман" Ельдара Рязанова, безмежно, любимо. Всі хотіли зрозуміти, як буде та історія виглядати через 40 років".

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне