06.11.2015, 11:48

Шедеври скульптури у Києві: фоторепортаж з відкриття виставки

Близько 150 творів видатних художників, чия творчість стала знаковим для історії візуальної культури, можна побачити в Мистецькому арсеналі

У Мистецькому арсеналі відкрилася виставка "Шедеври світової пластики" з приватного зібрання відомого колекціонера та мецената Ігоря Воронова.

До 6 грудня тут можна буде побачити близько 150 творів видатних художників, чия творчість стала знаковим для історії візуальної культури: Едгара Дега, Олександра Архипенка, Жана Арпа, Костянтина Бранкузі, Рембрандта Бугатті, Поля Гогена, Сальвадора Далі, Альберто і Дієго Джакометті, Жака Ліпшиця, Арістіда Майоля, Генрі Мура, Ханни Орлової, Пабло Пікассо, Огюста Родена, Осипа Цадкіна, Деметра Чипаруса.

Виставка охоплює періоди експериментів з формою, коли епатаж і пошук нових творчих методів гармонійно поєднувалися заради народження "іншої" пластики. Експозиція проекту представить різноманітне полотно розвитку пластики XX століття: від постімпресіонізму і ар-деко до кубізму, від неокласицизму до сюрреалізму.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне