RU
02.11.2010, 14:00

"Scorpions" заспіває "Still Loving You" для Києва і Одеси

"Scorpions" заспіває "Still Loving You" для Києва і Одеси"Scorpions" заспіває "Still Loving You" для Києва і Одеси"Scorpions" заспіває "Still Loving You" для Києва і Одеси"Scorpions" заспіває "Still Loving You" для Києва і Одеси"Scorpions" заспіває "Still Loving You" для Києва і Одеси"Scorpions" заспіває "Still Loving You" для Києва і Одеси"Scorpions" заспіває "Still Loving You" для Києва і Одеси

Сьогодні легендарна німецька рок-група "Scorpions" у рамках прощального туру виступатиме із концертом у Міжнародному виставковому центрі у Києві.

Завершуючи 45-річну творчу кар'єру, група "Scorpions" відправилася у масштабне світове турне "Get your sting and blackout" з останнім, 18-м за рахунком, студійним альбомом за назвою "Sting in the Tail".

У Києві Клаус Майне (вокал), Маттіас Ябс (гітара), Рудольфові Шенкер (гітара), Джеймс Коттак (ударні), Павло Мончівода (бас-гітара) виконають хіти "всіх часів і народів": "Still Loving You", "Rock You Like a Hurricane", "When Love Kills Love", "Send Me an Angel", "Wind of Change", а також нові композиції з альбому "Sting in the Tail".

За 45 років група продала понад 100 млн. копій своїх альбомів, а останній реліз "Sting in the Tail" показав найкращі рівні продажу групи за останні 20 років.

Про завершення своєї діяльності німецька рок-група заявила у січні цього року. Всесвітнє прощальне турне учасники "Scorpions" почали з Чехії.

"Ми щасливі, що через стільки років відчуваємо все ту ж пристрасть до музики, як і багато років тому. Але настав час погодитися з тим фактом, що це кінець нашої історії", - зазначили музиканти.

В Україні "Scorpions" дадуть два концерти. Після Києва музиканти поїдуть в Одесу. В одеському Палаці спорту група "Scorpions" виступатиме 4 листопада.

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА "ЛІГАБізнесІнформ"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне