RU
13.11.2012, 11:40

Презентації "Сутінків" у США шанувальники чекали в наметах

Презентації "Сутінків" у США шанувальники чекали в наметахПрезентації "Сутінків" у США шанувальники чекали в наметахПрезентації "Сутінків" у США шанувальники чекали в наметахПрезентації "Сутінків" у США шанувальники чекали в наметахПрезентації "Сутінків" у США шанувальники чекали в наметахПрезентації "Сутінків" у США шанувальники чекали в наметахПрезентації "Сутінків" у США шанувальники чекали в наметахПрезентації "Сутінків" у США шанувальники чекали в наметахПрезентації "Сутінків" у США шанувальники чекали в наметахПрезентації "Сутінків" у США шанувальники чекали в наметахПрезентації "Сутінків" у США шанувальники чекали в наметахПрезентації "Сутінків" у США шанувальники чекали в наметахПрезентації "Сутінків" у США шанувальники чекали в наметах
В Nokia Theatre, Лос-Анджелес, 12 листопада відбулася світова прем'єра останньої частини вампірської саги - "Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2". Більше тисячі шанувальників розбили намети під стінами кінотеатру задовго до прем'єри, щоб наживо побачити своїх кумирів - Крістен Стюарт, Роберта Паттінсона, Тейлора Лотнера, інших представників сімейства Калленів і героїв фільму. З'явилася на презентацію і автор саги, письменниця Стефані Майєр, яка вже замислюється над продовженням культового роману.

В Україні прем'єру "Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2" можна буде побачити в кінотеатрах з 15 ноября.В Nokia Theatre, Лос-Анджелес, 12 листопада відбулася світова прем'єра останньої частини вампірської саги - "Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2"

Фото: ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: Сутінки
Популярне