RU
29.07.2013, 13:27

Переможці Нової хвилі: фоторепортаж з церемонії нагородження

Переможці Нової хвилі: фоторепортаж з церемонії нагородженняПереможці Нової хвилі: фоторепортаж з церемонії нагородженняПереможці Нової хвилі: фоторепортаж з церемонії нагородженняПереможці Нової хвилі: фоторепортаж з церемонії нагородженняПереможці Нової хвилі: фоторепортаж з церемонії нагородженняПереможці Нової хвилі: фоторепортаж з церемонії нагородженняПереможці Нової хвилі: фоторепортаж з церемонії нагородженняПереможці Нової хвилі: фоторепортаж з церемонії нагородження
Перші три місця за підсумками конкурсу "Нова хвиля" в Юрмалі посіли представник Куби Роберто Кел Торрес, учасниця з Грузії Саломе Катамадзе та в'єтнамець Вын Хуат. Російські учасники були відзначені спеціальними призами - премію Муз ТВ отримала Юлія Терещенко, приз глядацьких симпатій дістався Арсенію Бородіну.

За перше місце Роберто Кел Торрес окрім "Кришталевої хвилі" отримав грошову винагороду у розмірі 50 тис.євро, Саломе Катамадзе - 30 тис. євро, Вын Хуат - 20 тис. євро.

Представники України на "Новій хвилі-2013" Ольга Діброва і Аркадій Войтюк зайняли 14-е і 15-е місця відповідно, з 16-ти можливих. Менше пощастило тільки представнику Латвії Петерісу Упелніексу, який замикає турнірну таблицю.

Нагадаємо, конкурсантів оцінювало журі у складі Ігоря Крутого, Валерія та Костянтина Меладзе, Лайми Вайкуле, Юрія Антонова, Валерії, Ігоря Матвієнка, Ігоря Ніколаєва, Леоніда Агутіна, Максима Фадєєва і Тото Кутуньо.

Фото: newwavestars.music1.ru
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне