RU
07.06.2011, 14:50

Парад колясок у Києві: велика прогулянка креативних мам

Парад колясок у Києві: велика прогулянка креативних мамПарад колясок у Києві: велика прогулянка креативних мамПарад колясок у Києві: велика прогулянка креативних мамПарад колясок у Києві: велика прогулянка креативних мамПарад колясок у Києві: велика прогулянка креативних мамПарад колясок у Києві: велика прогулянка креативних мамПарад колясок у Києві: велика прогулянка креативних мамПарад колясок у Києві: велика прогулянка креативних мам

Третій рік поспіль найнезвичайніші дитячі коляски котяться парадом по вулицях українських міст. Продемонструвати власні дизайнерські пропозиції з прикрашання дитячих колясок сьогодні могли київські тата і мами.

У параді, який відбувся під палацом мистецтв "Україна", взяли участь коляски "Червона шапочка", "Полуничка", "Горобчик у клітці", "Пірати Карибського моря", "Зайчик у капусті", "Ліжечко принцеси", "Сонечко", "Ангелочок" тощо.

Урочистість події додавала найсправжніша червона доріжка, по якій дефілювали учасники.

Фестиваль-парад колясок стартував у Сімферополі, Дніпропетровську і Запоріжжі, а продовжиться у Харкові (10 червня), Донецьку (14 червня) і Одесі (18 червня).

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА "ЛІГАБізнесІнформ"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне