RU
25.10.2012, 17:40

Північно-східний тигр відкрив тиждень моди у Китаї (фото)

Північно-східний тигр відкрив тиждень моди у Китаї (фото)Північно-східний тигр відкрив тиждень моди у Китаї (фото)Північно-східний тигр відкрив тиждень моди у Китаї (фото)Північно-східний тигр відкрив тиждень моди у Китаї (фото)Північно-східний тигр відкрив тиждень моди у Китаї (фото)Північно-східний тигр відкрив тиждень моди у Китаї (фото)Північно-східний тигр відкрив тиждень моди у Китаї (фото)Північно-східний тигр відкрив тиждень моди у Китаї (фото)Північно-східний тигр відкрив тиждень моди у Китаї (фото)Північно-східний тигр відкрив тиждень моди у Китаї (фото)Північно-східний тигр відкрив тиждень моди у Китаї (фото)Північно-східний тигр відкрив тиждень моди у Китаї (фото)Північно-східний тигр відкрив тиждень моди у Китаї (фото)
24 жовтня в столиці КНР Пекіні стартував тиждень моди Mercedes-Benz China Fashion Week. Колекції сезону весна-літо/2013 дизайнери показуватимуть 3 листопада. У день відкриття модне шоу показав китайський бренд Ne Tiger, також відомий як Північно-східний тигр.

Засновник і художній керівник модного будинку - дизайнер Чжан Чжіфен. У 1992 році він зареєстрував бренд "Північно-Східний тигр Ne Tiger", що позиціонується як перший люксовий бренд в Китаї. Майже 20 років Північно-східний тигр створює весільні товари та елітний одяг у традиційному китайському стилі, в тому числі вечірні та весільні сукні. У листопаді 2008-го Чжіфен вперше показав світу свою серію моделей VIP-класу. Через місяць принц Данії Йоаким прибув до Китаю і купив для своєї майбутньої дружини весільний подарунок - плаття Ne Tiger
.

Фото: ЕРА.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне