RU
07.03.2013, 12:58

Остання роль Андрія Паніна: фото зі зйомок "Шерлока Холмса"

Остання роль Андрія Паніна: фото зі зйомок "Шерлока Холмса"Остання роль Андрія Паніна: фото зі зйомок "Шерлока Холмса"Остання роль Андрія Паніна: фото зі зйомок "Шерлока Холмса"Остання роль Андрія Паніна: фото зі зйомок "Шерлока Холмса"Остання роль Андрія Паніна: фото зі зйомок "Шерлока Холмса"Остання роль Андрія Паніна: фото зі зйомок "Шерлока Холмса"Остання роль Андрія Паніна: фото зі зйомок "Шерлока Холмса"Остання роль Андрія Паніна: фото зі зйомок "Шерлока Холмса"Остання роль Андрія Паніна: фото зі зйомок "Шерлока Холмса"Остання роль Андрія Паніна: фото зі зйомок "Шерлока Холмса"
Сьогодні стало відомо про загибель актора Андрія Паніна, який полюбився глядачеві ролями в таких фільмах як "Бригада", "Бій з тінню", "Мама, не горюй", "Водій для Віри", серіалі "Каменська" і багатьма іншими.

В останні роки він став одним з найзатребуваніших акторів російського кіно, і зараз у виробництві перебувають п'ять фільмів, в яких був задіяний Панін, в тому числі перший сезон 16-серійного фільму "Шерлок Холмс" режисера Андрія Кавуна. У серіалі йому дісталася одна з головних ролей - доктора Ватсона, помічника геніального сищика (в ролі Шерлока Холмса - Ігор Петренко). Також у фільмі знімаються такі зірки, як Михайло Боярський, який виконав роль недотепи-інспектора Скотленд-Ярду Лестрейда і Леонід Ярмольник у ролі дворецького Брентона.

Як повідомляється на сайті кіностудії Централ Партнершип, історія, як і колись, починається зі знайомства: доктор Ватсон, в пошуках житла в Лондоні, знімає квартиру у добропорядної вдови, місіс Хадсон, на пару з вельми ексцентричним молодим чоловіком, чий рід занять він ніяк не може вичислити. Ватсон приходить до висновку, що його сусід - зловмисник і злочинець, але з'ясовується, що все рівно навпаки: Шерлок Холмс - гроза злочинного світу, знаменитий приватний детектив, до послуг якого Скотленд-Ярд вдається, коли відчуває своє безсилля (а відбувається це регулярно) .

Доктор втягується в захоплююче життя свого нового друга, стає його постійним напарником в розслідуваннях - і пише розповіді про їх спільні пригоди. Ці розповіді, автором яких був Артур Конан Дойл, лягли в основу безлічі екранізацій, включаючи легендарний серіал Ігоря Масленникова. У серіал Андрія Кавуна включені нові версії оповідань, що увійшли в старий серіал, а також оповідання, які вперше переносяться на російський екран.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне