RU
10.06.2013, 16:34

Один дотик. У Київ їде унікальна виставка Петвіашвілі

Один дотик. У Київ їде унікальна виставка ПетвіашвіліОдин дотик. У Київ їде унікальна виставка ПетвіашвіліОдин дотик. У Київ їде унікальна виставка ПетвіашвіліОдин дотик. У Київ їде унікальна виставка ПетвіашвіліОдин дотик. У Київ їде унікальна виставка ПетвіашвіліОдин дотик. У Київ їде унікальна виставка ПетвіашвіліОдин дотик. У Київ їде унікальна виставка ПетвіашвіліОдин дотик. У Київ їде унікальна виставка ПетвіашвіліОдин дотик. У Київ їде унікальна виставка ПетвіашвіліОдин дотик. У Київ їде унікальна виставка ПетвіашвіліОдин дотик. У Київ їде унікальна виставка Петвіашвілі
В українській столиці вперше покажуть роботи 45-річної грузинської художниці Русудан Петвіашвілі - відомого у світі майстра графіки і техніки розпису по шовку. Унікальність її робіт полягає в тому, що всі вони виконані в один дотик без відриву від аркуша.

Як повідомили кореспонденту
ЛІГАБізнесІнформ організатори проекту, до експозиції увійшли 30 картин. Вони будуть представлені у Київському національному музеї російського мистецтва. Виставка триватиме з 20 червня по 3 липня. Вартість повних квитків для дорослих - 30 грн., для студентів - 15 грн., пенсіонерів та дітей - 5 грн.

Роботи Петвіашвілі називав геніальними Пабло Пікассо, своє захоплення їй висловлювали Джордж Буш і Маргарет Тетчер. Картини Русудан прикрашають президентський палац Грузії, вона - улюблена художниця
Михайла Саакашвілі. Кембриджський Біографічний Центр (Англія) включив Русудан до книги "2000 видатних людей ХХ століття".

Талант Петвіашвілі проявився в ранньому дитинстві.
Її головний учитель - батько, який дозволяв дочці розмальовувати навіть стіни квартири. Перша виставка Русудан відкрилася в Тбілісі в 1974 році, коли дівчинці було всього 6 років. У 1982-му у французькому Сент-Йоре пройшла наукова конференція, присвячена феномену Петвіашвілі.

Під час навчання в Тбіліській державній художній академії Русудан проілюструвала книгу "Витязь у тигровій шкурі" Шота Руставелі. У наступні кілька років з її малюнками вийшло безліч видань, в тому числі "Грузинські народні казки" та рукописна Біблія.

Виставки Петвіашвілі з великим успіхом проходять у Парижі, Відні, Будапешті, Мадриді, Лондоні, Москві, Тбілісі. Велику частину часу художниця працює в Тбілісі, але кілька місяців на рік проводить у своїй майстерні в Парижі.

Фото: AGENTSTVO

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне