RU
28.01.2011, 13:45

Нове шоу київського цирку: людина-амфібія і боротьба з крокодилами

Нове шоу київського цирку: людина-амфібія і боротьба з крокодиламиНове шоу київського цирку: людина-амфібія і боротьба з крокодиламиНове шоу київського цирку: людина-амфібія і боротьба з крокодиламиНове шоу київського цирку: людина-амфібія і боротьба з крокодиламиНове шоу київського цирку: людина-амфібія і боротьба з крокодиламиНове шоу київського цирку: людина-амфібія і боротьба з крокодиламиНове шоу київського цирку: людина-амфібія і боротьба з крокодиламиНове шоу київського цирку: людина-амфібія і боротьба з крокодиламиНове шоу київського цирку: людина-амфібія і боротьба з крокодиламиНове шоу київського цирку: людина-амфібія і боротьба з крокодиламиНове шоу київського цирку: людина-амфібія і боротьба з крокодиламиНове шоу київського цирку: людина-амфібія і боротьба з крокодиламиНове шоу київського цирку: людина-амфібія і боротьба з крокодилами

Національний цирк України з 28 січня представляє нову програму "Цирк на воді". У двогодинному шоу манеж перетворюється у чарівне озеро, навколо якого розвертається основне дійство. Шанувальників гострих відчуттів чекає зустріч з людиною-амфібією, приборкувачками вогню, борцем з рептиліями, канатоходцями і еквілібристами. Дітей і дорослих розважать дресировані папуги, шимпанзе, єноти, дикобрази, борсуки, павіани і носухи.

Тих, кому подобається загадковість і неймовірні трюки Гаррі Гуддіні, не залишить байдужим його послідовник - "Людина-амфібія" Ахмет Сурхадтілов. Важкий вантаж, скляний куб з водою і людина, яка має з нього вибратися. До того ж артисту доводиться затримувати дихання на п'ять хвилин.

Надзвичайну гнучкість, як правило, демонструють жінки, але унікальність номера "Людина-каучук" полягає у тому, що у цій програмі перед глядачами з'явиться гнучкий як змія чоловік. Євген Руденко не тільки володіє унікальною гнучкістю, але ще й є еквілібристом, що дає змогу йому створювати зі свого тіла неймовірні фігури.

Дресирований шимпанзе під керівництвом Ігоря Попова вміє робити стойку на голові і котитися на самокаті.

Артистки з хула-хупами приборкують не тільки стихію води, але й стихію вогню. Кульмінація номера - трюк, коли дівчина піднімається під купол, обертаючи на талії обруч, що горить. Всупереч гравітації, вогненна змійка не падає вниз, а палаючою спіраллю обвивається навколо дівочої талії.

Номер "Повітряна гімнастка на трапеції" у виконанні Наталії Голубєвої.

"Акробатичний ансамбль у воді і в повітрі "Прибульці" під керівництвом Ігоря Попова - це 15 осіб неземного походження, що вміють літати, як птахи, плавати, як риби, стрибати, як кенгуру.

"Дресировані папуги" під керівництвом Наталії Тищенко - це тріо пернатих артистів, яке вміє робити стойку на голові, котитися на гойдалки, обертатися у колесі і багато іншого.

Канатоходці Катерина Максимова і Валерій Свєжов виконують дуже складні трюки на трьохярусному канаті, де велика частина роботи йде без страховки. Їхній номер - справжній балет у повітрі: еквілібр на канаті і акробатичні стрибки, підйом з віялом по похилому канату та інші вражаючі трюки.

Номер "Полотна з води" під керівництвом Ганни Вишинської унікальний тим, що чарівні виконавиці танцюють на суші, у воді і у повітрі. Крім того, у програмі бере участь водний балет "На сході" під керівництвом Тетяни Грибенникової.

Місія підтримувати хороший настрій глядачів покладена на клоунів, які будуть веселити глядача протягом всієї циркової вистави.

"Змішана група тварин" під керівництвом Сергія Федотова - це єноти, дикобрази, борсуки, павіани і носухи, які не просто показують завчені номери, але й виявляють справжню акторську майстерність.

Нову програму "Цирк на воді" можна буде побачити з 28 січня по 15 травня 2011 року. Вистава проходить у двох відділеннях з антрактом.

Вартість квитків - від 50 до 150 грн. Для дітей до 5 років перегляд вистав безкоштовний (без надання місця), старше 5 років - повна вартість квитка.

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА "ЛІГАБізнесІнформ"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне