21.10.2016, 16:38

Найращі фото дикої природи: переможці Wildlife Photographer

Найращі фото дикої природи: переможці Wildlife PhotographerНайращі фото дикої природи: переможці Wildlife PhotographerНайращі фото дикої природи: переможці Wildlife PhotographerНайращі фото дикої природи: переможці Wildlife PhotographerНайращі фото дикої природи: переможці Wildlife PhotographerНайращі фото дикої природи: переможці Wildlife Photographer
У Лондоні відбулося оголошення переможців 52-го конкурсу Wildlife Photographer of the Year, який щорічно проводить музей природознавства.

Головний приз дістався американцеві Тіму Ламану з фотографією "Сплетені життя". На ній молодий самець орангутанга дереться на 30-метрове фігове дерево в тропічному лісі індонезійського заповідника Гунунг-Палунг. Кадр зроблений камерою GoPro, при цьому самому фотографу довелося протягом трьох днів лазити вгору-вниз по дереву, обв'язавшись мотузкою, вишукуючи зручне положення.

Фотографія "Місяць і ворона" британця Гідеона Найта стала кращою серед робіт юних фотографів (до 17 років).

У номінації "Птахи" кращою визнано роботу індійського фотографа Ганеша Шанкара. У національному індійському парку Кеоладео він зняв момент, коли папуга, який повернувся до гнізда, виявив, що його житло зайнято бельгійським вараном. Протягом двох днів папуга намагався виселити непроханого гостя, але в результаті здався.

У номінації "Urban" перемога дісталася індійському фотографу Nayan Khanolkar. Він зобразив леопарда, який прокрався вночі в передмістя Мумбаї в пошуках їжі. Фотографу довелося чотири місяці вистежувати дику кішку для вдалого кадру.

У номінації "Підводна фотографія" переможцем став Тоні Ву з США, який відобразив в Тихому океані червоних окунів на нерест.

У номінації "Рослини і гриби" приз узяв італійський фотограф Вальтер Бінотто, який зняв цвітіння ліщини.

Всього на конкурс було подано 50 тисяч фотографій з 95 країн. Сотня фіналістів буде представлена ​​на виставці в лондонському музеї природознавства.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.