RU
25.04.2014, 15:33

"Мистецтво" з будинків Януковича і Пшонки виставили в музеї Києва

"Мистецтво" з будинків Януковича і Пшонки виставили в музеї Києва"Мистецтво" з будинків Януковича і Пшонки виставили в музеї Києва"Мистецтво" з будинків Януковича і Пшонки виставили в музеї Києва"Мистецтво" з будинків Януковича і Пшонки виставили в музеї Києва"Мистецтво" з будинків Януковича і Пшонки виставили в музеї Києва"Мистецтво" з будинків Януковича і Пшонки виставили в музеї Києва"Мистецтво" з будинків Януковича і Пшонки виставили в музеї Києва"Мистецтво" з будинків Януковича і Пшонки виставили в музеї Києва"Мистецтво" з будинків Януковича і Пшонки виставили в музеї Києва"Мистецтво" з будинків Януковича і Пшонки виставили в музеї Києва"Мистецтво" з будинків Януковича і Пшонки виставили в музеї Києва"Мистецтво" з будинків Януковича і Пшонки виставили в музеї Києва"Мистецтво" з будинків Януковича і Пшонки виставили в музеї Києва
У Національному художньому музеї України відкрилася виставка "Кодекс Межигір'я", на якій представлені предмети мистецтва та побуту з резиденції екс президента Віктора Януковича і будинку екс-генпрокурора Віктора Пшонки. Ознайомитися з обстановкою, в якій жили колишні керівники країни, можна буде з 26 квітня по 27 липня.

За словами експертів, у Межигір'ї виявилося чимало речей, цікавих саме з художньої точки зору. Стародруки та цінні книги, скульптури, ікони, живописні твори, посуд, предмети інтер'єру, колекційна зброя та сувеніри. Серед них виявилися як дійсно унікальні твори, так і відвертий несмак і підробки.

Експозиція побудована за принципом книги-опису, "щоб уникнути ціннісної оцінки і не заважати предметів говорити і свідчити". Таким чином, глядач отримає можливість сам оцінити смак їх колишніх власників.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне