RU
16.07.2013, 16:44

Мистецтво на мільйони: найдорожчі лоти Christie's в 2013 році

Мистецтво на мільйони: найдорожчі лоти ChristieМистецтво на мільйони: найдорожчі лоти ChristieМистецтво на мільйони: найдорожчі лоти ChristieМистецтво на мільйони: найдорожчі лоти ChristieМистецтво на мільйони: найдорожчі лоти ChristieМистецтво на мільйони: найдорожчі лоти ChristieМистецтво на мільйони: найдорожчі лоти ChristieМистецтво на мільйони: найдорожчі лоти ChristieМистецтво на мільйони: найдорожчі лоти ChristieМистецтво на мільйони: найдорожчі лоти Christie

Сумарна виручка продажів Christie's за підсумками перших шести місяців 2013 склала $3,68 млрд., демонструючи зростання на 9% порівняно з аналогічним періодом минулого року (цифри включають в себе комісійні). Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Christie's в Росії та СНД.

У загальній складності на торгах Christie's 422 роботи були продані за суми понад $1 млн. (399 у першій половині 2012 року) і 34 роботи, вартість яких позначку в $10 млн. (30 у першій половині 2012 року). Найбільше (на 4%) зріс відсоток продажів робіт вартістю від $ 5000 до $ 0 000 і від $1 млн. 76% всіх зареєстрованих учасників торгів склали клієнти з континентальної Європи та Америки.

Післявоєнне і сучасне мистецтво стало найприбутковішою зі всіх категорій, встановивши рекорд з продажу і зібравши $1,02 млрд., таким чином, продемонструвавши зростання на 16% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Найприбутковішим аукціоном в історії стали минулі 15 травня в Нью-Йорку вечірні торги післявоєнного і сучасного мистецтва, на яких було зібрано $495 млн.

Фото: christies.com
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне