RU
06.11.2013, 15:25

Міс Всесвіт: дефіле у вечірніх сукнях

Міс Всесвіт: дефіле у вечірніх сукняхМіс Всесвіт: дефіле у вечірніх сукняхМіс Всесвіт: дефіле у вечірніх сукняхМіс Всесвіт: дефіле у вечірніх сукняхМіс Всесвіт: дефіле у вечірніх сукняхМіс Всесвіт: дефіле у вечірніх сукняхМіс Всесвіт: дефіле у вечірніх сукняхМіс Всесвіт: дефіле у вечірніх сукняхМіс Всесвіт: дефіле у вечірніх сукняхМіс Всесвіт: дефіле у вечірніх сукняхМіс Всесвіт: дефіле у вечірніх сукняхМіс Всесвіт: дефіле у вечірніх сукняхМіс Всесвіт: дефіле у вечірніх сукнях
У Москві 5 листопада відбувся півфінал конкурсу краси Міс Всесвіт-2013. Учасниці виходили на сцену тричі - спочатку вони коротко розповідали про себе, потім був вихід в купальниках і в вечірніх сукнях. Результати півфінального відбору організатори вирішили зберегти в таємниці до фіналу, який відбудеться 9 листопада.

Відомо тільки, що в конкурсі національних костюмів, який пройшов у неділю  перемогла 25- річна Настасья Болівар з Нікарагуа.

Всього на титул Міс Всесвіт-2013 претендують дівчата з 86 країн. Україну на конкурсі представляє 21-річна студентка з Вінниці Ольга Стороженко.

Фото: ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне