RU
04.03.2013, 12:44

Міс Росія: конкурс виграла красуня з Междуреченська

Міс Росія: конкурс виграла красуня з МеждуреченськаМіс Росія: конкурс виграла красуня з МеждуреченськаМіс Росія: конкурс виграла красуня з МеждуреченськаМіс Росія: конкурс виграла красуня з МеждуреченськаМіс Росія: конкурс виграла красуня з МеждуреченськаМіс Росія: конкурс виграла красуня з МеждуреченськаМіс Росія: конкурс виграла красуня з МеждуреченськаМіс Росія: конкурс виграла красуня з МеждуреченськаМіс Росія: конкурс виграла красуня з МеждуреченськаМіс Росія: конкурс виграла красуня з МеждуреченськаМіс Росія: конкурс виграла красуня з МеждуреченськаМіс Росія: конкурс виграла красуня з Междуреченська
У Москві 2 березня пройшов фінал національного конкурсу Міс Росія-2013, в якому перемога дісталася 18-річній студентці Ельмірі Абдразаковій з Междуреченська. Нова королева краси отримала найдорожчу в історії подібних конкурсів корону з білого золота, прикрашену перлами і діамантами, вартістю понад $1 млн., приз $100 тисяч, а також право представляти свою країну на конкурсах Міс Всесвіт і Міс Світу.

Звання першої віце-міс Росія 2013 було присуджено Анастасії Язиковій з Ярославля, титул другої віце-міс-Росія 2013 - Ірині Тумановій, що представляє Республіку Калмикія. В якості винагороди їм буде надана можливість отримати освіту в будь-якому вищому навчальному закладі світу.

Як повідомляють організатори конкурсу, протягом місяця дівчата проживали в одному з підмосковних готелів, де команда викладачів щодня готувала їх до виступу на фінальній церемонії. Конкурсантки повинні були дотримуватися суворого режиму: ранній підйом і своєчасний сон, збалансоване харчування і багатогодинні тренування. Крім регулярних занять, дівчата також брали участь у проміжних конкурсних етапах, таких як конкурс талантів, конкурс національного костюму, конкурс сувенірів, які представляють свій регіон.


Фото: ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне