RU
23.08.2011, 13:14

Львівські скульптури одягли у вишиванки

Львівські скульптури одягли у вишиванкиЛьвівські скульптури одягли у вишиванкиЛьвівські скульптури одягли у вишиванкиЛьвівські скульптури одягли у вишиванкиЛьвівські скульптури одягли у вишиванкиЛьвівські скульптури одягли у вишиванкиЛьвівські скульптури одягли у вишиванкиЛьвівські скульптури одягли у вишиванкиЛьвівські скульптури одягли у вишиванки

Мерія Львова одягла скульптури-фонтани давньогрецьких та давньоримських богів Нептуна, Адоніса, Аміфітріту та Діану, встановлених на центральній площі Ринок, у вишиті сорочки. Сьогодні в місті - День вишиванки, присвячений Дню Незалежності України.

"Вишиванка - не просто обрядовий одяг, а те, за чим нас можуть ідентифікувати як українців. На свята до нас приїде багато туристів, і та атмосфера, коли все місто ходить у вишиванках, представить їм нас як націю і залишить багато позитиву", - говорить виконуюча обов'язки директора департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Ольга Павлюк.

Львівська міська рада закликає всіх жителів і гостей міста одягнути в цей святковий день традиційні українські костюми.

День вишиванки у Львові відзначають вже вчетверте. Вперше в рамках святкування Дня Незалежності України львів’яни відсвяткували його в 2007 році.

Фото з офіційного сайту Львівської міськради


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне