03.08.2018, 15:43

Лідер Massive Attack показав зроблені ним в Києві фотографії

Лідер Massive Attack показав зроблені ним в Києві фотографіїЛідер Massive Attack показав зроблені ним в Києві фотографіїЛідер Massive Attack показав зроблені ним в Києві фотографіїЛідер Massive Attack показав зроблені ним в Києві фотографіїЛідер Massive Attack показав зроблені ним в Києві фотографіїЛідер Massive Attack показав зроблені ним в Києві фотографіїЛідер Massive Attack показав зроблені ним в Києві фотографіїЛідер Massive Attack показав зроблені ним в Києві фотографіїЛідер Massive Attack показав зроблені ним в Києві фотографіїЛідер Massive Attack показав зроблені ним в Києві фотографіїЛідер Massive Attack показав зроблені ним в Києві фотографії

Роберта Дель Ная сфотографував київський ЦУМ, музей Золоті ворота, порцелянові фігурки, що продаються на Андріївському узвозі, і пам'ятник Булгакову

Лідер британської групи Massive Attack, яка виступила в Києві 26 липня на фестивалі UPark, опублікував у своєму Instagram фотографії, зроблені на вулицях української столиці.

Роберта Дель Ная захопили київський ЦУМ, музей Золоті ворота, порцелянові фігурки, що продаються на Андріївському узвозі, і пам'ятник Михайлу Булгакову. Також він зробив кілька знімків в аеропорту Бориспіль.

25-26 липня на стадіоні Динамо ім. Лобановського пройшов UPark Festival 2018. На фестивалі виступили Gorillaz, Massive Attack, Bonobo, Tove Lo, Young Fathers, Kaleo, ONUKA, YUKO.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне