RU
22.03.2012, 17:37

Легендарний Кензо Такада привіз до Києва свої картини

Легендарний Кензо Такада привіз до Києва свої картиниЛегендарний Кензо Такада привіз до Києва свої картиниЛегендарний Кензо Такада привіз до Києва свої картиниЛегендарний Кензо Такада привіз до Києва свої картиниЛегендарний Кензо Такада привіз до Києва свої картиниЛегендарний Кензо Такада привіз до Києва свої картиниЛегендарний Кензо Такада привіз до Києва свої картиниЛегендарний Кензо Такада привіз до Києва свої картини
Знаменитий засновник бренду Kenzo, 73-річний японський художник і дизайнер Кензо Такада, відкрив в київській галереї М17 персональну виставку.

Експозиція включає 16 картин та 19 акварелей. Роботи втягують глядача в естетику найстарішого японського театру Nо. "Це зовсім інший світ, який стоїть окремо від нашої реальності. Мені захотілося відійти від моди, звернутися до коріння", - розповідає художник. За словами Такади, після його відходу зі світу моди у нього з'явився час на написання картин.

Виставку Nо вже встигли оцінити в Парижі, Москві, Буенос-Айресі, Марокко, Мюнхені та інших країнах. Переглянути шедеври маестро кияни можуть до 25 березня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне