RU
08.08.2016, 14:16

Кращі дрон-фото року: опубліковані знімки-переможці конкурсу

Кращі дрон-фото року: опубліковані знімки-переможці конкурсуКращі дрон-фото року: опубліковані знімки-переможці конкурсуКращі дрон-фото року: опубліковані знімки-переможці конкурсуКращі дрон-фото року: опубліковані знімки-переможці конкурсуКращі дрон-фото року: опубліковані знімки-переможці конкурсуКращі дрон-фото року: опубліковані знімки-переможці конкурсуКращі дрон-фото року: опубліковані знімки-переможці конкурсуКращі дрон-фото року: опубліковані знімки-переможці конкурсуКращі дрон-фото року: опубліковані знімки-переможці конкурсу

Ресурс фотолюбителів Dronestagram, на якому публікують знімки з безпілотних літальних апаратів, підбив підсумки третього щорічного конкурсу дрон-фотографії.

Кращі знімки розподілено за категоріями "подорожі", "пригоди і спорт" та "природа". За словами організаторів конкурсу, їм довелося вибирати з "тисяч фотографій".

Переможців визначало журі, до якого, крім редакторів Dronestagram, увійшли також представники National Geographic. Судді оцінювали винахідливість авторів фото і якість знімків.

Фото: Dronestagram

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне