RU
29.04.2011, 17:10

Королівське весілля: Уільям і Кейт стали чоловіком і дружиною

Королівське весілля: Уільям і Кейт стали чоловіком і дружиноюКоролівське весілля: Уільям і Кейт стали чоловіком і дружиноюКоролівське весілля: Уільям і Кейт стали чоловіком і дружиноюКоролівське весілля: Уільям і Кейт стали чоловіком і дружиноюКоролівське весілля: Уільям і Кейт стали чоловіком і дружиноюКоролівське весілля: Уільям і Кейт стали чоловіком і дружиноюКоролівське весілля: Уільям і Кейт стали чоловіком і дружиноюКоролівське весілля: Уільям і Кейт стали чоловіком і дружиноюКоролівське весілля: Уільям і Кейт стали чоловіком і дружиноюКоролівське весілля: Уільям і Кейт стали чоловіком і дружиноюКоролівське весілля: Уільям і Кейт стали чоловіком і дружиною

Сьогодні британський принц Уільям і Кейт Міддлтон стали чоловіком і дружиною. Церемонія їхнього одруження пройшла у визначній Соборній церкві королівського Вестмінстерського абатства у центрі Лондона.

Водночас правляча Віндзорська династія поповнилася ще однією сім'єю, глава якої - принц Уільям стоїть другим у списку престолонаслідування.

Дружина принца Уільяма - Кейт Міддлтон до сьогоднішнього дня була простолюдинкой. Однак після вінчання вона отримала від королеви титул герцогині Кембріджської.

Сьогоднішній день молоді проведуть у Лондоні, а у суботу вони поїдуть у весільну подорож. Інформація про те, де подружжя проведе свій медовий місяць, тримається у таємниці.

Але, згідно з неофіційними даними, що є, Уільям і Кейт попрямують на південь Йорданії у пустелю Ваді Рам.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне