RU
17.06.2013, 12:21

Конкурс Міс США виграла 25-річна бухгалтер з Коннектикуту

Конкурс Міс США виграла 25-річна бухгалтер з КоннектикутуКонкурс Міс США виграла 25-річна бухгалтер з КоннектикутуКонкурс Міс США виграла 25-річна бухгалтер з КоннектикутуКонкурс Міс США виграла 25-річна бухгалтер з КоннектикутуКонкурс Міс США виграла 25-річна бухгалтер з КоннектикутуКонкурс Міс США виграла 25-річна бухгалтер з КоннектикутуКонкурс Міс США виграла 25-річна бухгалтер з КоннектикутуКонкурс Міс США виграла 25-річна бухгалтер з КоннектикутуКонкурс Міс США виграла 25-річна бухгалтер з КоннектикутуКонкурс Міс США виграла 25-річна бухгалтер з КоннектикутуКонкурс Міс США виграла 25-річна бухгалтер з КоннектикутуКонкурс Міс США виграла 25-річна бухгалтер з Коннектикуту
Титул першої красуні Сполучених Штатів Америки в цьому році завоювала Міс Коннектикут 25-річна Ерін Бреді. Фінал конкурсу краси відбувся у неділю, 16 червня, в Лас-Вегасі.

Ерін Бреді проживає в Іст-Хемптоні, закінчила Університет Центрального Коннектикуту за спеціальністю фінанси, працює бухгалтером. Виховувалася в сім'ї, де зловживали алкоголем і наркотиками, тому в майбутньому ставить метою надавати допомогу дітям, які опинилися в подібних умовах.

Крім Ерін, в конкурсі брали участь ще 50 дівчат, які представляють різні штати Америки. Переможниця представлятиме свою країну на міжнародному конкурсі Міс Всесвіт.

Фото: missuniverse.com

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне