RU
13.09.2011, 13:47

Конкурс "Міс Всесвіт-2011" виграла Лейла Лопес з Анголи

Конкурс "Міс Всесвіт-2011" виграла Лейла Лопес з АнголиКонкурс "Міс Всесвіт-2011" виграла Лейла Лопес з АнголиКонкурс "Міс Всесвіт-2011" виграла Лейла Лопес з АнголиКонкурс "Міс Всесвіт-2011" виграла Лейла Лопес з АнголиКонкурс "Міс Всесвіт-2011" виграла Лейла Лопес з АнголиКонкурс "Міс Всесвіт-2011" виграла Лейла Лопес з АнголиКонкурс "Міс Всесвіт-2011" виграла Лейла Лопес з АнголиКонкурс "Міс Всесвіт-2011" виграла Лейла Лопес з АнголиКонкурс "Міс Всесвіт-2011" виграла Лейла Лопес з АнголиКонкурс "Міс Всесвіт-2011" виграла Лейла Лопес з Анголи

У бразильскому місті Сан-Паулу відбувся конкурс краси "Міс Всесвіт – 2011". Корона першої красуні світу дісталася Лейлі Лопес з Анголи, яка обійшла конкуренток з 88 країн.

За традицією, корону новій королеві краси передає переможниця попереднього року, "Міс Всесвіт - 2010" Хелена Наваррете (Мексика).

Українка Олеся Стефанко завоювала корону першої "Віце-міс Всесвіт".

Третє місце і звання другої "Віце-міс Всесвіт" отримала представниця Бразилії Присцилла Мачадо.

На початку фінального шоу всі конкурсантки вийшли на сцену, де дізнались імена 15 фіналісток, яких судді вибрали за підсумками попередніх змагань. Ще одна учасниця вирішального етапу "Міс Всесвіт" була вибрана за результатами глядацького голосування в Інтернеті.

Фіналістки взяли участь в дефіле в купальниках, потім десять дівчат продовжили змагатися і вийшли на сцену у вечірніх сукнях. У третій частині конкурсу п'ять красунь відповідали на питання суддів.

Лейла Лопес

Олеся Стефанко

"Міс Швеція" Роннія Форнстедт перемогла в номінації "Міс Фотогенічність".

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: всі новини>>>
Нагороди, премії, конкурси, рейтинги, рекорди: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне