RU
15.05.2014, 11:36

Каннський кінофестиваль: фоторепортаж з червоної доріжки

Каннський кінофестиваль: фоторепортаж з червоної доріжкиКаннський кінофестиваль: фоторепортаж з червоної доріжкиКаннський кінофестиваль: фоторепортаж з червоної доріжкиКаннський кінофестиваль: фоторепортаж з червоної доріжкиКаннський кінофестиваль: фоторепортаж з червоної доріжкиКаннський кінофестиваль: фоторепортаж з червоної доріжкиКаннський кінофестиваль: фоторепортаж з червоної доріжкиКаннський кінофестиваль: фоторепортаж з червоної доріжкиКаннський кінофестиваль: фоторепортаж з червоної доріжкиКаннський кінофестиваль: фоторепортаж з червоної доріжкиКаннський кінофестиваль: фоторепортаж з червоної доріжкиКаннський кінофестиваль: фоторепортаж з червоної доріжкиКаннський кінофестиваль: фоторепортаж з червоної доріжки
Біографічним фільмом про життя Грейс Келлі "Принцеса Монако" 14 травня відкрився 67-й міжнародний Каннський кінофестиваль. На червоній доріжці кінофоруму в центрі уваги були знялися в картині Ніколь Кідман, Тім Рот і Пас Вега. На прем'єру прибули також Одрі Тоту, Джейн Фонда, Летиція Каста  інші топ-персони кіно і телебачення.

З 18 фільмів, які увійшли в основну конкурсну програму, переможця визначати буде журі у складі: режисер і сценарист Джейн Кемпіон, актриси Кароль Буке, Лейла Хатамі, Чон До Ен, режисер Софія Коппола, актор Віллем Дефо, актор і режисер Гаель Гарсіа Берналь, сценарист і продюсер Цзя Чжанке, режисер і сценарист Ніколас Віндінг Рефн.

Україна буде представлена ​​на престижному кінофорумі першого повнометражною стрічкою "Плем'я" Мирослава Слабошпицького, яка побореться за приз "Золота камера", спеціальною подією стане показ фільму Сергія Лозниці про Майдан, також недавнім протестам присвячені проекти, які будуть виставлені в Українському національному павільйоні.

Переможці Каннського кінофестивалю стануть відомі 24 травня, закриття кінофоруму відбудеться 25 травня.

Фото - ЕРА

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне