RU
01.07.2011, 17:24

Фоторепортаж: Строкатий світ Марокко в центрі Києва

Фоторепортаж: Строкатий світ Марокко в центрі КиєваФоторепортаж: Строкатий світ Марокко в центрі КиєваФоторепортаж: Строкатий світ Марокко в центрі КиєваФоторепортаж: Строкатий світ Марокко в центрі КиєваФоторепортаж: Строкатий світ Марокко в центрі КиєваФоторепортаж: Строкатий світ Марокко в центрі КиєваФоторепортаж: Строкатий світ Марокко в центрі КиєваФоторепортаж: Строкатий світ Марокко в центрі КиєваФоторепортаж: Строкатий світ Марокко в центрі КиєваФоторепортаж: Строкатий світ Марокко в центрі КиєваФоторепортаж: Строкатий світ Марокко в центрі КиєваФоторепортаж: Строкатий світ Марокко в центрі Києва

У столичному центрі ділової і культурної співпраці "Український дім" уперше проходить Тиждень марокканської культури в Україні. На виставці, що презентує всю різноманітність марокканської культури і ремесел, гостей запрошують не просто бути пасивними спостерігачами, а повністю зануритись в східну казку, покуштувати знамениті солодощі і чай і самому перетворитися на витвір мистецтва, зробивши собі татуювання хною.

На площі близько тисячі квадратних метрів, декорованій в марокканському традиційному стилі, гостям виставки пропонують ознайомитися як з готовими виробами з кераміки, дерева, міді, кованого заліза, срібла, так і поспостерігати за роботою народних ремісників Марокко – ювелірів, гравірувальників, майстрів з обробки шкіри та інших.

Просто на місці марокканський майстер традиційним способом виготовляє тканину. У нього можна замовити тканину на свій смак, самому підібравши нитки кольорів, що сподобалися.

Тут представлений великий вибір взуття і сумок...

... килимів. ..

... і біжутерії. Жінки знайдуть тут всілякі браслети, кулони, буси, прикраси.

Ізюминка заходу - показ марокканських каптанів, які протягом багатьох років були і залишаються справжньою перлиною марокканської високої моди. У свій час вони стали справжнім натхненням для багатьох всесвітньо відомих дизайнерів, таких як Ів Сен-Лоран, Крістіан Діор та Жан-Поль Готьє.

Також тут пригощають чаєм з Марокко, представленим у великому асортименті...

... та східними солодощами, які можна придбати по ціні від 10 грн.

Шахи, скриньки, фігурки верблюдів з дерева ручної роботи.

Виставка-продаж відкрита до 3 липня. Вхід безкоштовний.

З питань придбання фотографій з даного та інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне