RU
13.05.2017, 14:05

Фестиваль світла розфарбував вечірній Київ: фоторепортаж

Фестиваль світла розфарбував вечірній Київ: фоторепортажФестиваль світла розфарбував вечірній Київ: фоторепортажФестиваль світла розфарбував вечірній Київ: фоторепортажФестиваль світла розфарбував вечірній Київ: фоторепортажФестиваль світла розфарбував вечірній Київ: фоторепортажФестиваль світла розфарбував вечірній Київ: фоторепортажФестиваль світла розфарбував вечірній Київ: фоторепортажФестиваль світла розфарбував вечірній Київ: фоторепортажФестиваль світла розфарбував вечірній Київ: фоторепортажФестиваль світла розфарбував вечірній Київ: фоторепортажФестиваль світла розфарбував вечірній Київ: фоторепортажФестиваль світла розфарбував вечірній Київ: фоторепортаж
Барвистим світловим 3D-шоу на будівлі Річкового вокзалу відкрився в Києві перший міжнародний фестиваль світла і медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival.

Крім Поштовій площі, локаціями триденного фестивалю стали Михайлівська площа, Андріївський узвіз, Контрактова площа, парк Кіото, ЦУМ і Пішохідний міст. З настанням темряви тут будуть проходити конкурси 3D-маппінга, позаконкурсні проекти в супроводі живої музики, масштабні світлові шоу, шоу віджеїв, виставки робіт сучасних українських художників, які працюють зі світлом, численні світлові інсталяції та скульптури в міському просторі.

У рамках фестивалю відбудеться міжнародний конкурс відеомаппінга і конкурс віджеїнга, в якому беруть участь понад 25 робіт від відеодизайнерів з 11 країн, включно з Україною. Зокрема, роботи конкурсантів можна буде побачити на Поштовій площі 14 травня з 21:00 до 22:30. Віджеїнг буде створюватися в режимі реального часу під треки, яку конкурсанти чують вперше.

Фестиваль є частиною офіційної програми заходів, приурочених до Євробачення-2017 і завершиться ввечері 14 травня. Вхід вільний.

Фото: Андрій Гудзенко, LIGA.net

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне