RU
23.07.2012, 12:21

Богдан Ступка: життя в кіно (фото)

Богдан Ступка: життя в кіно (фото)Богдан Ступка: життя в кіно (фото)Богдан Ступка: життя в кіно (фото)Богдан Ступка: життя в кіно (фото)Богдан Ступка: життя в кіно (фото)Богдан Ступка: життя в кіно (фото)Богдан Ступка: життя в кіно (фото)Богдан Ступка: життя в кіно (фото)Богдан Ступка: життя в кіно (фото)Богдан Ступка: життя в кіно (фото)Богдан Ступка: життя в кіно (фото)Богдан Ступка: життя в кіно (фото)Богдан Ступка: життя в кіно (фото)
Українська культура понесла непоправну втрату - пішов з життя Богдан Ступка, великий актор, народний артист України і СРСР, лауреат премії ім.Шевченка, художній керівник театру ім.Франка. Богдан Сильвестрович помер вранці 22 липня в клініці "Феофанія", де провів останні місяці, борючись з тяжкою недугою.

Окрім роботи в театрі, починаючи з 1970 року, Богдан Ступка зіграв більше сотні ролей у кіно, брав участь у документальних фільмах і озвучував анімаційні. Саме йому режисери довіряли ролі яскравих художніх персонажів і видатних історичних особистостей - Тараса Бульби, Леоніда Брежнєва, Богдана Хмельницького.

Досьє на Богдана Ступку
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне