RU
26.06.2018, 17:42

Бенксі намалював в Парижі шість нових графіті: фото

Бенксі намалював в Парижі шість нових графіті: фотоБенксі намалював в Парижі шість нових графіті: фотоБенксі намалював в Парижі шість нових графіті: фотоБенксі намалював в Парижі шість нових графіті: фотоБенксі намалював в Парижі шість нових графіті: фотоБенксі намалював в Парижі шість нових графіті: фотоБенксі намалював в Парижі шість нових графіті: фотоБенксі намалював в Парижі шість нових графіті: фотоБенксі намалював в Парижі шість нових графіті: фотоБенксі намалював в Парижі шість нових графіті: фотоБенксі намалював в Парижі шість нових графіті: фото

Британський вуличний художник Бенксі намалював в Парижі шість нових графіті на теми расизму, антисемітизму, імміграції та ін. Про це повідомляє Street Art News.

Видання опублікувало фотографії робіт.

На сьогоднішній день невідомо, хто ховається за фігурою Бенксі. Раніше журналіст Крейг Вільямс у своєму розслідуванні припустив, що Бенксі - це засновник групи Massive Attack Роберт "3D" Дель Ная.

У лютому житель британського міста Кінгстон-апон-Халл зняв на відео чоловіка, який, можливо, і є Бенксі.

Річард Тільсон побачив припаркований біля недіючого моста фургон, в якому сиділи двоє підозрілих, на його погляд, чоловіків. Тільсон вирішив, що це грабіжники, і зняв їх на відео.

Після цього один з невідомих вийшов з фургона і сфотографував графіті, на якому зображено хлопчика з мечем-олівцем. На наступний день знімок з'явився в офіційному Instagram Бенксі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне