RU
06.12.2012, 15:00

Архітектура на грані фантастики: творіння Оскара Німейєра

Архітектура на грані фантастики: творіння Оскара НімейєраАрхітектура на грані фантастики: творіння Оскара НімейєраАрхітектура на грані фантастики: творіння Оскара НімейєраАрхітектура на грані фантастики: творіння Оскара НімейєраАрхітектура на грані фантастики: творіння Оскара НімейєраАрхітектура на грані фантастики: творіння Оскара НімейєраАрхітектура на грані фантастики: творіння Оскара НімейєраАрхітектура на грані фантастики: творіння Оскара НімейєраАрхітектура на грані фантастики: творіння Оскара НімейєраАрхітектура на грані фантастики: творіння Оскара НімейєраАрхітектура на грані фантастики: творіння Оскара НімейєраАрхітектура на грані фантастики: творіння Оскара НімейєраАрхітектура на грані фантастики: творіння Оскара Німейєра
У віці 104 років в Ріо-де-Жанейро помер видатний бразильський архітектор Оскар Німейєр. Після себе великий зодчий залишив більше 400 будівель в 18 країнах світу. В кінці 1950-х років Німейєр в якості головного архітектора взяв участь у спорудженні нової столиці Бразилії - міста Бразиліа, проектував основні громадські будівлі, включаючи президентський палац, будівлі МЗС, конгресу і Верховного суду, столичний кафедральний собор.

Саме Німейер привніс в сучасну архітектуру пластику "вільного вигину", що перевернула уявлення сучасників про форму і функціональності. А ще великий архітектор, за його власними словами, все своє життя любив дивитися на хмари, "чекаючи одкровення в їх постійно мінливих формах".


Фото: ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне