RU
03.06.2013, 13:53

Анджеліна Джолі вперше після видалення грудей вийшла в світ

Анджеліна Джолі вперше після видалення грудей вийшла в світАнджеліна Джолі вперше після видалення грудей вийшла в світАнджеліна Джолі вперше після видалення грудей вийшла в світАнджеліна Джолі вперше після видалення грудей вийшла в світАнджеліна Джолі вперше після видалення грудей вийшла в світАнджеліна Джолі вперше після видалення грудей вийшла в світ
Анджеліна Джолі та її чоловік Бред Пітт відвідали в Лондоні прем'єру фільму "World War Z", в якому Пітт зіграв співробітника ООН, покликаного врятувати людство від зомбі-апокаліпсису. Це стало першою появою Джолі на людях після перенесеної операції з видалення грудей.

Як передає
ВВС Україна, Джолі заявила журналістам, що прекрасно себе почуває, і подякувала громадськості за підтримку.

"Я прекрасно себе почуваю, все добре, я дуже вдячна за підтримку. Я була дуже рада тому, що обговорення проблем жіночого здоров'я стало настільки широким. Це дуже багато значить для мене. Я, яка втратила матір через ці проблеми, дуже зворушена підтримкою людей", - сказала актриса.

Нагадаємо, нещодавно 37-річна Джолі зізналася, що через загрозу виникнення раку видалила груди, вставила імпланти і планує операцію з видалення яєчників. Незабаром 
невтішний діагноз поставив собі Бред Пітт - актор висловив упевненість, що страждає прозопагнозією (втрата здатності запам'ятовувати і впізнавати обличчя) і через це майже не виходить з дому.

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне