RU
10.02.2012, 15:06

42 новенькі статуетки "Оскар" прилетіли в Лос-Анджелес

42 новенькі статуетки "Оскар" прилетіли в Лос-Анджелес42 новенькі статуетки "Оскар" прилетіли в Лос-Анджелес42 новенькі статуетки "Оскар" прилетіли в Лос-Анджелес42 новенькі статуетки "Оскар" прилетіли в Лос-Анджелес42 новенькі статуетки "Оскар" прилетіли в Лос-Анджелес42 новенькі статуетки "Оскар" прилетіли в Лос-Анджелес
Кейс з "Оскарами" доставили спеціальним рейсом в Лос-Анджелес (Каліфорнія), присвоївши статуеткам статус почесних пасажирів. На статуетки ще повинні прикріпити таблички з іменами переможців цього року, тоді нагороди будуть повністю готові для вручення. Про це розповів президент Академії кінематографічних мистецтв Том Ширак, передають Подробности.

Статуетки для щорічних церемоній нагородження преміями американської кіноакадемії виробляє невелика, але дуже відома ливарна компанія RS Owens (Чикаго). Нагороди у вигляді лицаря, який стоїть на кіноплівці, відливають з британія (в сплав входить олово, сурма, мідь і цинк).

Спочатку сплав заливають у спеціальну форму. Після охолодження статуетку виймають і шліфують. Далі послідовно покривають шарами міді, нікелю, срібла. Останній шар покриття - 24-каратне золото. Якщо у виробі виявляється дефект, лицаря розпилюють навпіл і відправляють на переплавку. Кожна статуетка має особистий номер, він заноситься в архів кіноакадемії.

З 2000-го року, після випадку крадіжки статуеток перед церемонією вручення нагород, компанія почала відливати їх за рік до нагородження.

Нагадаємо, церемонія вручення «Оскара» відбудеться 26-го лютого 2012-го року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне