13.04.2018, 17:42

Знайшлася вкрадена 30 років тому картина Марка Шагала

Знайшлася вкрадена 30 років тому картина Марка Шагала - Фото
Знайдена картина Шагала (фото - ФБР)

Ні чоловік, який намагався продати полотно, ні підозрюваний в його викраденні, перед судом не постануть

Реклама
Реклама

Картину Марка Шагала, викрадену в 1988 році в Нью-Йорку, знайшли і повернуть власникам. Про це повідомляє ВВС-Україна з посиланням на прес-службу ФБР.

Роботу "Отелло і Дездемона", написану в 1911 році, разом з десятком інших творів мистецтва і ювелірних виробів викрали з квартири Ернеста і Роуз Геллерів.

Викрадений твір мистецтва виявили в минулому році після того, як власник галереї у Вашингтоні відмовився його придбати. Він запропонував продавцеві звернутися в поліцію для підтвердження права власності.

За даними ФБР, чоловік, який намагався продати картину, отримав її в кінці 1980-х або на початку 1990-х років від підозрюваного в пограбуванні квартири родини Геллерів.

Ернест і Роуз Геллери повернення картини так і не дочекалися, вони померли багато років тому - твір мистецтва повернуть їх спадкоємцям.

Через закінчення терміну давності злочину ні чоловік, яка намагалася продати картину, ні підозрюваний в її викраденні, перед судом не постануть.

Читайте також: До Києва повернули знайдений в Японії український фільм 30-х років

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама