RU

Знайдено мертвим російського актора Андрія Паніна

07.03.2013, 10:41
Знайдено мертвим російського актора Андрія Паніна - Фото
Андрій Панін (фото - kino-teatr.ru)
У Москві в результаті нещасного випадку в своїй квартирі помер актор Андрій Панін. Йому було 50 років. Тривогу підняли близькі артиста, тому що протягом довгого часу він не відповідав на телефонні дзвінки. Тіло артиста  близько 11 години ранку 7 березня.

Як передають Вісті, одна з імовірних причин смерті - нещасний випадок. Актора виявили лежачим на підлозі в його квартирі, як вважають фахівці, він впав і вдарився головою.

Андрій Панін народився 28 травня 1962 року в Новосибірську, виріс у місті Кемерово. Там же закінчив режисерський факультет Інституту культури. Деякий час працював в Мінусинському театрі. У 1991 році він закінчив Школу-студію МХАТ (майстерня Олександра Калягіна) і став актором МХАТ імені А.П. Чехова.

Одну з перших ролей в кіно Андрій Панін зіграв у фільмі "По прямій". Але популярність здобув завдяки картинам "Мама, не горюй", "Мама", телесеріалів "Каменська" і "Кордон. Тайговий роман". У 2000 році Андрій Панін зіграв у фільмах "Весілля" і "Жінок кривдити не рекомендується", а також в бойовику "24 години".

Популярності Андрія Паніна сприяв також успіх серіалу "Бригада". Знімався в таких популярних фільмах як "Шик", "Вершник на ім'я смерть", "Навіть не думай-2: Тінь незалежності", "Водій для Віри", "Бій з тінню", "Піжмурки", "Мама, не горюй- 2.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини