RU

Злата Огнєвич на Євробаченні програла парі на гроші

20.05.2013, 15:38
Злата Огнєвич на Євробаченні програла парі на гроші - Фото
Злата Огнєвич (фото - zlatao.com)
Під час оголошення результатів голосування у фіналі Євробачення-2013 представниця України Злата Огнєвич уклала парі. проспорила невелику суму грошей. Можна купити на них джинси і куртку. Була якась країна, і я кажу, що вони не дадуть нам 12 балів, але я проспорила", - розповіла співачка.

Як зазначає
ТСНзараз у Злати безліч пропозицій від іноземних менеджерів і компаній, але її мета - завершити альбом. "У мене зараз найголовніша мета - це завершити альбом, над яким ми працюємо 2,5 роки", - розповіла Огнєвич.

Злата зізналася, що коли вона повернулася додому, рідні плакали від щастя. "Моя молодша сестричка плакала. Батьки дуже задоволені, щасливі, що все нарешті завершилося, і все позаду. Вони дуже задоволені результатом", - поділилася співачка.

Нагадаємо, на Євробаченні-2013 Злата Огнєвич посіла третє місце, друге дісталося Фаріду Мамедову з Азербайджану, перше місце завоювала датчанка Еммілі де Форест.

Найвищу оцінку - 12 балів - Україні дали Молдова, Азербайджан, Вірменія, Білорусь та Хорватія. 10 балів Україні поставили в Ізраїлі, Сербії, Фінляндії, Іспанії, Болгарії. Мальті, Естонії, Литві та Кіпрі. Вісім балів українка за свій виступ отримала від Бельгії, Грузії, Греції та Ірландії. Угорщина і Латвія поставили сім балів, Нідерланди, Великобританія та Італія - ​​по п'ять, Румунія - 4, Данія - 3.

По одному балу Огнєвич отримала від Австрії, Норвегії та Росії. Букмекери прогнозували, що Злата посяде друге місце на конкурсі.

Досьє на Злату Огнєвич

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини