RU

Завтра в Києві стартує "Французька весна": програма фестивалю

01.04.2013, 17:40
Завтра в Києві стартує
Фото: institutfrancais-ukraine.com
У вівторок, 2 квітня, в столиці відкривається 10-й фестиваль французької культури "Французька весна". Традиційно він пройде у шести містах України - Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі та Харкові.

Програма фестивалю в Києві:

2 квітня - 20:00 - в Національному Ботанічному саду ім. М. Гришка почнеться безкоштовна вулична вистава "Вогні", кульмінацією якого стане велике піротехнічне шоу.

3-15 квітня - в Центрі сучасного мистецтва "M17" пройде виставка "Миттєвості життя" французьких художників групи Garance.

4 квітня, 20:30 - у культурному центрі "Кінотеатр Київ" розпочнеться прем'єра фільму "Мебіус", відбудеться зустріч з акторами Володимиром Меньшовим і Олексієм Горбуновим.

5 квітня, 19:00 - в Молодому театрі розпочнеться постановка за п'єсою Еріка-Еммануеля Шмітта "Маленькі подружні злочини".

6 квітня, 14:00 - в Молодому театрі розпочнеться зустріч з французьким драматургом Еріком-Еммануелем Шміттом. В 17:00 у Книгарні "Є" очікується автографсесії.

11 квітня, 19:00 - в Молодому театрі розпочнеться постановка "Крик півня" від компанії La Raiemanta.

11 квітня - 4 травня - у Національному художньому музеї працюватиме експозиція "Яків Шапіро. Київ - Париж".

12 - 17 квітня - в Національному центрі театрального мистецтва ім. Леся Курбаса будуть показувати спектакль "Обережно, крихке" від Венсана Гійома і колективу "ITPer".

13 квітня, 19:00 - в Молодому театрі розпочнеться танцювальна вистава "Tiger, Tiger, Burning Bright".

15 квітня - в кінотеатрі "Київ" відбудеться кіноспектакль "Жорж Мольес", присвячений культовій персоні світового кінематографа Мольесу, який зняв 520 фільмів за період з 1896 по 1913 рр.

16 - 21 квітня - в кінотеатрі "Київ" покажуть цикл фільмів "Шукайте... шпигуна"; також відбудуться покази фільмів "Ернест і Слестіна" (реж. Стефані Обьє, Венсан Патар і Бенжамін Реннер), "В домі" (Франсуа Озон), "Смак іржі та кістки" (Жак Одіяра), "Не турбувати" (Девід Дхаван).

18 - 30 квітня - у Центрі сучасного українського мистецтва працюватиме виставка "Зірки між небом і землею" (фотоархіви французької авіакомпанії AirFrance).

19 - 20 квітня - в кінотеатрі "Україна" пройде фестиваль "Довгі ночі короткого метра".

23 квітня, 18:00 - у книгарні "Є" розпочнеться лекція "Пруст і погляд Раскіна" професора Лондонського університету Синтії Гембл.

23 - 28 квітня - в Національному університеті Києво-Могилянська академія показуватимуть спектакль "Жити" від Венсана Гійома і колективу "ITPer".

Джерело: institutfrancais-ukraine.com.

Докладніше про кіно-, музичну та театральну програму "Французької весни" можна дізнатися  тут.

Повну програму фестивалю у шести містах України можна знайти
тут.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини