RU

Засновник Kenzo представить у Києві виставку своїх картин

20.03.2012, 12:14
Засновник Kenzo представить у Києві виставку своїх картин - Фото
Кензо Такада (фото: m17.com.ua)
На виставці в Центрі сучасного мистецтва М17 буде представлено 16 картин та 19 акварелей Кензо Такади, об'єднаних в серію під назвою Nô. Спеціальний гість відкриття виставки, яка відбудеться 20 березня, - лауреат міжнародних фортепіанних конкурсів піаністка Канон Мацуда.

Як повідомляє прес-служба арт-центру, в 70-х рр. ХХ століття знаменитий "паризький японець" Кензо прищеплював європейцям любов до Японії за допомогою несподіваних дизайнерських рішень, сьогодні Кензо-художник відсилає до традицій Сходу, залучаючи глядачів в естетику найстарішого японського театру Но. Но - елітарний театр для вищих верств японського суспільства, що існує з XIV століття, його невід'ємними атрибутами є маски, які покликані передавати емоції, і унікальні кімоно, ткані золотом, вишиті шовком, що зберігаються по кілька сотень років.

"Коли я дивлюся на кімоно, то по ньому читаю всю нашу історію", - говорить Кензо Такада. Його перша колекція, показана в Парижі, також складалася здебільшого з кімоно. У серії робіт Nô Кензо знову повертається до улюблених образів. У своїх живописних полотнах Кензо Такада виступає як витончений майстер, що розповідає про Японію, але мовою, зрозумілою європейцям.

Роботи Кензо Такада в різний час виставлялися в Парижі, в Мюнхені, в Буенос-Айресі, Марокко та в Москві.

Виставку можна буде побачити 21-25 березня 2012 року в М17 ЦСМ (вул. Горького (Антоновича), 102-104).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини