Заради Пугачової Палац спорту перероблять під Андріївський узвіз

08.12.2009, 15:59

12 грудня Київ вперше прийме "Різдвяні зустрічі" Алли Пугачової, на яких виступлять російські та українські зірки естради, відомі фольклорні колективи, а також дебютанти сцени. На один вечір Палац спорту перетвориться на культовий куток української столиці

12 грудня Київ вперше прийме "Різдвяні зустрічі" Алли Пугачової, на яких виступлять російські та українські зірки естради, відомі фольклорні колективи, а також дебютанти сцени. На один вечір Палац спорту перетвориться на культовий куток української столиці - легендарний Андріївський узвіз.

Згідно з концепцією, одним із "героїв" музичної вистави має стати Місто, в якому зустрічаються-розлучаються різні герої вистави. У кожного з них - своя історія, свій пісенний сюжет і своя таємна сповідь, якими вони поділяться з глядачами.

"Для відродження "Різдвяних зустрічей" Київ вибраний мною невипадково. Це нова точка відліку проекту. І таким чином вибудовується його подальша концепція. Починаючи з Києва, програма виходить на міжнародний виток", - зазначила співачка.

Вперше "Різдвяні зустрічі" А.Пугачевої пройшли в 1989 р. У різні роки вони проходили у московському спорткомплексі "Олімпійський", в форматі домашніх вечорів у заміському будинку самої Примадонни чи її близьких друзів.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Популярне