RU

З резиденції на Банковій у музей повернуті картини на 28 млн.

17.03.2014, 10:48
З резиденції на Банковій у музей повернуті картини на 28 млн. - Фото
Фото: ЕРА
У національний музей мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків з Будинку з химерами передані 10 картин, загальна вартість яких перевищує 28 млн.грн. Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури України.

Найдорожчою картиною, яка прикрашала державну резиденцію президента, стала робота одного з представників французького класицизму, художника, який творив у стилі рококо - Нікола Ланкре. Його картина "Галантна сцена" оцінюється експертами майже в 20 млн.грн.

Серед повернутих картин також - "Лавка" (XVIII ст.) голландського живописця Герарда Лоу, яку оцінюють в 4,3 млн.грн. і "Пейзаж" (XVIII -ХІХ ст.) угорського художника Пал Синет-Мерше, вартістю 4 млн.грн.

Нагадаємо, Будинок з химерами (Банкова, 10) в 2004 році був переобладнаний для проведення заходів за участю президента України. Два поверхи будівлі займають службові кабінети співробітників головної служби державного протоколу і церемоніалу.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини