RU

Ющенко відзначить 60-річчя виставкою старожитностей

13.02.2014, 16:55
Ющенко відзначить 60-річчя виставкою старожитностей - Фото
Фото: Facebook
У Національному заповіднику Софія Київська 23 лютого відбудеться відкриття виставки української старовини, присвяченій 60-річчю третього президента України Віктора Ющенка. Ювіляр особисто представить свою колекцію, зібрану протягом багатьох років.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ організатори виставки, в експозиції зібрані близько 30 зразків кераміки різних періодів і регіонів; селянське мистецтво і український авангард початку ХХ століття, в т.ч. ткацтво, вишивка і банери з творами та текстами художників-модерністів Олександри Екстер, Казимира Малевича, Георгія Нарбута, Василя Єрмілова, Соні Делоне; живопис народний й академічний (селянські ікони, наївні картини і полотна професійних художників).

Також буде представлений текстиль - килими, плахти, рушники, бесаги; сакральне мистецтво - ікони з усіх регіонів України, зокрема, гуцульські ікони на склі, хрести, сакральна дерев'яна скульптура; багата колекція керамічного посуду, свічників, кахлів (гуцульська, опішнянська, чорна димна кераміка Гавареччини) і скринь. Окремо буде розміщена колекція писанок, що складається із сотень великодніх яєць.

Виставка буде відкрита для широкої публіки в залі "Хлібня" з 24 лютого по 23 березня 2014 року.

Досьє на Віктора Ющенка

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини